ימים אחרונים למחיר ההשקה החגיגי

ימים
שעות
דקות
שניות

יש לך יד טובה ואת מאוד אוהבת ליצור אבל ביומיום שלך אין פניות אמיתית לזה
נחשפת לעולם הציור ואת רוצה להגדיל את סל הכישורים שלך אבל לצייר לבד נראה לך קצת גדול ולא מושג 
את מוכשרת ואולי אפילו יצא לך לגעת בתחום הציור אבל גם את יודעת שבשביל להצליח לצייר כמו שאת חולמת את חייבת לקבל כלים וידע
בטח גם את נחשפת לסרטונים ברשת שמראים תהליכי ציור והרגשת בבטן את הבעירה הפנימית הזאת שאומרת “וואי אני גם רוצה לדעת לצייר ככה!”
ובכלל חשוב לך להשקיע קצת זמן בעצמך.

הסדנה הזאת בדיוק בשבילך!
סדנא עשירה בה תקבלי ידע בסיסי ברישום וכלים מעשיים שיאפשרו לך לצייר ממש כל דבר מתוך התבוננות ולהתחיל להכניס את הציור לשגרה היומיומית שלך
תדעי איך ניגשים בכלל לציור צעד אחר צעד ותקבלי ביטחון להתחיל לצייר בעצמך!

הצצה לסדנה...

איך הסדנה בנויה?

סדנה דיגיטלית של 8 שיעורים מצולמים, קצרים וממוקדים עם הסברים ברורים + 2 שיעורי בונוס
שיעשו לך סדר כדי שתוכלי מיד להתחיל לתרגל וליישם והכי חשוב – לצייר!
*בכל שיעור יש הדרכה והסברים, הדגמה ותרגול
*הסדנה היא סדנה הדרגתית וכדאי לראות אותה ולתרגל לפי סדר השיעורים להטמעה מיטבית של הנלמד.

מה לומדים תכל'ס?

*בסדנה נסקור את הציוד הכי בסיסי שאיתו מתחילים לצייר ואיזה ציוד נצטרך לסדנה?
*נלמד על סוגי העפרונות השונים ועל התכונות שמתאפשרות בשימוש נכון.
*איך אוחזים עיפרון נכון? מסתבר שיש חשיבות לאחיזה נכונה, כן כן. נתנסה בשתי אחיזות עיקריות ונלמד איך מפיקים את המיטב בעבודת העיפרון.
*מדו-מימד לתלת-מימד. נלמד על יצירת נפחיות ועל הצללות בציור בעיפרון.
*נלמד על אור וצל ומה שביניהם ונשים דגש על החשיבות של מעברי גוונים הדרגתיים.
*שימוש בכתמיות וקו ברישום.
*איך מחשבים נכון פרופורציות ואיך מעתיקים נכון את המציאות מתוך התבוננות?
איך ניגשים לציור שיש בו מספר דימויים?
*קשר עין-יד.

* ויש גם 2 שיעורי בונוס!
*הדגמת רישום שתחבר לך את כל הצעדים מההתחלה ועד התוצר הסופי.

*ושיעור בונוס מיוחד על האפשרות של ספר סקיצות לצייר “על הדרך” ואיך זה יעזור לך להכניס את הציור לשגרה היומיומית שלך ולהניע כל הזמן את היד.

איפה מתי וכמה?

או. זה כל היופי בסדנה דיגיטלית. השיעורים כבר מצולמים וערוכים ואת הקורס הזה את יכולה לראות בכל מקום, מתי שאת רוצה, איך שאת רוצה ובקצב שלך.
בלי להתחייב ליום מסויים ולשעה, בלי נסיעות, בלי לחפש בייביסיטרים. רק את על הספה עם פיג’מה, כוס קפה ועיפרון. זמן איכות של העשרה והנאה שהוא רק שלך ושכל העולם יחכה.

עלות הסדנה: 570

ועכשיו במחיר חגיגי: 470

שרייני לך את המחיר המיוחד עכשיו!

ימים
שעות
דקות
שניות

עדין לא בטוחה שהסדנה מתאימה לך ורוצה להתייעץ?
מלאי את הפרטים ואחזור אליך בהקדם

תוכן הסדנה

הי, כמה מילים על מאחורי הקלעים של הסדנה הזאת ועלי.

אז למי שלא מכיר, אני הדר גלקופ. אני ציירת ומורה לציור ובשנים האחרונות מעבירה סדנאות ציור וחוגים באומנות. לסטודיו הגיעו מידי שבוע ללמוד יחד איתי את רזי הצבע עד שהגיעה הקורונה, זוכרים אותה? איך אפשר לשכוח. הסדנאות והחוגים התבטלו וכולנו נכנסנו לסגר. רק שאז החל להתפתח עולם הקורסים הדיגיטליים ובתור אמא לשלושה זאטוטים עם לו”ז עמוס רכשתי לי קורסים בנושאים שונים ונהנתי!
זה אפשר לי להמשיך ללמוד ולהעשיר את עצמי מאנשי מקצוע ועל הדרך גם להעניק לעצמי זמן איכות. התאהבתי!


והחלטתי שאני גם רוצה להנגיש את הידע שלי הלאה, אל מחוץ לכותלי הסטודיו, ולאפשר לנשים לתת לעצמן גם! בלי להתחייב ליום ושעה, בלי לחפש בייביסיטרים, בלי להתעצבן על האיש שאיחר לחילוף משמרות, בלי נסיעות.

נשים פונות אלי בפייסבוק וברשתות ללמוד איתי אבל הסטודיו רחוק להן פיזי, או שאני בדיוק אחרי לידה (אמרנו אמא) והסטודיו סגור לביקורים. סדנה דיגיטלית מאפשרת לי להגיע עד אליכן, ולחלוק איתכן את הידע והניסיון שצברתי ומאפשרת לכן ללמוד מכל מקום ובכל זמן ולהעניק גם לעצמכן.

כמה מילים על ציור.
תמיד אהבתי ליצור וידעתי שאלך ללמוד אומנות בצורה מקצועית. כבר במהלך לימודי האומנות שלי היה לי ברור שהלב שלי נמשך לתחום הציור. מאז אני לא מפסיקה לצייר. הציור ליווה אותי בתקופות שונות בחיי ובתקופות שהעפרונות והצבעים רחוקים ממני, אני מיד מרגישה את החוסר. יעוד? התמכרות? לא יודעת, אבל זה עושה לי טוב. ואני בטוחה שיש עוד נשים שמסתובבות בעולם הזה עם אצבעות מדגדגות. נשים שמתרחב להן הלב לראות אומנות ויצירה של אומנים אחרים. נשים שמהלכות פה עם לב יוצר ועם בעירה פנימית לצבע. אני יודעת, כי גם אני ככה. ואני גם יודעת שלא כולן בוחרות לקחת את האומנות למקום מקצועי, אבל מי שיש לה נשמה של יוצרת מוכרחה ליצור, “שלהבת הנשמה עולה היא מעליה ואי אפשר לעצור אותה ממהלכה”. וזה לא אני אמרתי, זה היה הרב קוק. 

הסדנה הזו אורזת בתוכה ידע בסיסי ברישום בעפרונות מתוך התבוננות לנשים שרוצות להעניק לעצמן וללמוד לצייר כמו שהן תמיד חולמות, ומפה אפשר רק להמשיך לעוף.

הסדנה היא ללא ליווי, אך ניתן לפנות אלי במייל ולשלוח לי תרגילים ושאלות להתייעצות ופידבק במהלך הסדנה. אני אשמח מאוד לעזור ולראות את ההתקדמות שלכן!  

הסדנה בנויה בשיעורים קצרים וממוקדים ולא כהרצאה אחת ארוכה, כך שתוכלי להתקדם בקצב שלך, לאט לאט, מתי שאת יכולה, כל פעם שיעור קצר אחד. אני ממליצה לעבוד על התרגילים בספר סקיצות קטן, שיהיה לך נגיש ונעים ולא מפחיד. 

ברגע שאת מעבירה את התשלום את מקבלת גישה בלתי מוגבלת לתכנים ולשיעורי הקורס, לכן אין אפשרות לבטל רכישה. 

אם למדת באופן מקצועי את יסודות הרישום, יש לך ידע וניסיון, זה יושב לך טוב בראש והציור נוכח אצלך בשגרה- הסדנה הזו לא בשבילך.
אם למדת בעבר אבל את מרגישה שאת צריכה ריענון \ לקבל קצת ביטחון להמשיך לבד \ שנים לא נגעת בציור ואת צריכה לחזק שוב את השריר ואת היסודות – הסדנה הזו בשבילך.
רק את יכולה לומר על עצמך איפה את עומדת ואם את לא בטוחה את מוזמנת להתייעץ איתי.

מאוד. בסדנה מקבלים את הבסיס, לכן היא נקראת סדנת יסודות הרישום. היא מתאימה למי שאין ניסיון בכלל אבל מבעבע בה הרצון לדעת איך מציירים ולמי שכבר יודעת אבל מרגישה שהיא צריכה חיזוק. 

היא מתאימה לילדים ונוער מכיתה ז’ ומעלה שאוהבים לצייר ונמשכים לתחום הציור. ילדים יותר קטנים מזה- רק אם הם מאוד מוכשרים ונוטים לחקור וללמוד בכוחות עצמם את יכולות הציור שלהם ושיש להם איזשהו ניסיון, אחרת זה יכול ליצור תסכול. אם אתם לא בטוחים אני מזמינה אתכם להתייעץ איתי.  

אפשר לשלם בכל דרך שתבחרו.
דרך האתר, טלפוני, ביט, פייבוקס או העברה בנקאית. תצרו איתי קשר בוואטסאפ למספר 0507244143 ונמשיך משם.

מוזמנים ליצור איתי קשר בדרך שנוחה לכם